Замінування залізничного вокзалу, ТРЦ та шкіл у Хмельницькому: вибухівки не виявлено

Незалежний громадський портал

Сьогодні до правоохоронців Хмельницького електронною поштою надійшла інформацію про замінування декількох об’єктів обласного центру. Зокрема мова йшла про закладення вибухівки на залізничному вокзалі, у декількох середніх навчальних закладах та торгово-розважальних центрах.

Поліція провела обстеження будівель та прилеглих територій. Жодних вибухонебезпечних предметів виявлено не було.

СБУ повідомляє про штучне зростання кількості повідомлень про псевдомінування об’єктів соціальної інфраструктури

Останнім часом у публічній площині фіксується збільшення повідомлень про нібито мінування важливих об’єктів соціальної сфери по всій території України.

У результаті ретельних перевірок з боку СБУ, НацПолу та інших уповноважених на це органів державної влади ці повідомлення не підтверджуються на практиці, а мають на меті створити напругу й панічні настрої в суспільстві.

Звертаємо увагу: повідомлення про псевдомінування – поширений інструмент в умовах гібридної агресії, котру Російська Федерація веде проти України. За таких умов вкрай важливо, аби українське суспільство чітко це усвідомлювало.

Закликаємо громадян зберігати спокій. І окремо звертаємось до ЗМІ з проханням ретельно перевіряти подібну інформацію, аби зі свого боку не сприяти реалізації ворожих спеціальних інформаційних операцій.