У Хмельницькому та Славуті не можна вживати воду з крана

UA: Cуспільне мовлення

12 травня в обласному центрі проводитимуть планову промивну та знезараження водопровідних мереж міста. З 10 ранку до 17 години вечора вода буде непридатна для вживання та приготування їжі.

Про це повідомили у міському комунальному підприємстві «Хмельницькводоканал».

За їхньою інформацією, аби покращити якість дезінфекції внутрішньо будинкових мереж міста необхідно після 16:00 почергово відкривати крани в мийках, раковинах і ваннах.

«Спершу необхідно відкрити крани та випустити незначну кількість води. Відкривання кранів необхідне для того, аби залишки гіпохлориту натрію разом із відкладеннями, що утворюються під час експлуатації всередині трубопроводів, не залишалися у трубах. Якщо випуск води не допомагає, необхідно зателефонувати до аварійно-диспетчерської служби Хмельницькводоканалу за номерами телефонів: 78-75-10 або 1567 та повідомити про проблему», - йдеться у повідомленні.

Що відомо Хлоруватимуть воду й у Славуті. Про це написали на Фейсбук сторінці Славутського водоканалу. Знезараження водопровідної мережі міста проводитимуть 11 та 12 травня. З 9 години ранку до 17 години вечора вода у кранах буде з високим вмістом хлору, а відтак непридатна для вживання та приготування їжі.