Нетішинська громада придбала для ЗСУ 14 одиниць техніки на 3,5 млн грн

ХМ-ІНСАЙД

В українського війська на передовій є гостра потреба у транспорті. Тому в Нетішинській громаді ще з перших днів широкомасштабної війни взялися забезпечувати автомобілями наші Збройні Сили. Відтак уже придбано 14 одиниць техніки на загальну суму 3 562 320 гривень. 9 таких автівок днями доставлено з Латвії.
Про це повідомили у виконкомі Нетішинської міської тергромади.
Зазначається, що спочатку для ЗСУ передали 4 автомобілі, які перебували на балансі комунальних підприємств «Благоустрій» та «Комфорт», «СМСЧ м. Нетішин», «Центр ПМСД м. Нетішин».

«За кошти місцевого бюджету закупили навантажувач телескопічний вартістю 1 200 000 гривень для однієї з військових частин. Нині ж ми знайшли варіант, як можна за кордоном за кошти місцевого бюджету закупляти техніку, яка вже була в користуванні. Звичайно, це не нова, але на ходу і може ще послужити військовим”, - зауважує міський голова Олександр Супрунюк.

Каже, нетішинці налагодили тісну співпрацю з латвійськими волонтерами. Декілька днів тому придбали і передали автомобіль у зону бойових дій Шепетівському батальйону територіальної оборони ЗСУ. А вчора ще 9 автомобілів місцеві водії-волонтери доставили з Латвії. Латвійські друзі безкоштовно здійснюють ревізію авто, ремонтують та фарбують.

[1]

“Закуплені вони за допомогою української громади та громадян Латвії за координаційної ролі Конфедерації українців Латвії «ВІЧЕ». А посольством України в Латвійській Республіці були направлені відповідні листи до Державної митної служби України та Державної прикордонної служби України з проханням забезпечити безперешкодний кордон автомобілів, які направлялися в Україну в якості гуманітарної допомоги. Щира подяка за сприяння та допомогу послу України в Латвії Олександру Міщенку», - говорить Олександр Супрунюк.

Додає, що 5 із цих 9 автомобілів вже передані до логістичного центру однієї з військових частин, інші поїдуть у гарячі точки Донеччини та Запоріжжя. Очільник громади вдячний усім нетішинським волонтерам, платникам податків, водіям, які зголосилися доставити з-закордону такий необхідний для наших захисників транспорт.

[2]
(Фото зі сторінки Нетішинської МТГ)

[1] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2022/05/avto-netish3.jpg
[2] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2022/05/avtonetishyn2.jpg