Мер Нетішина подякував водіям-волонтерам, які доставили з-за кордону автомобілі для військових

Незалежний громадський портал

До Нетішина з Латвії водіями-волонтерами доставлено 9 автомобілів, які будуть передані військовим. Латвійські волонтери безкоштовно здійснили ревізію авто, ремонт та фарбування.

Закуплені вони за допомогою української громади та громадян Латвії за координаційної ролі Конфедерації українців Латвії «ВІЧЕ».

«Місія завершена. Пригнали дев’ять авто. Є цікаві екземпляри. Всі доїхали без проблем. П’ять пішло на центральний логістичний центр, звідки будуть розподіляти по військових частинах. Три поїдуть відразу на передову. Одна лишається для Нетішинського добровольчого загону. Потреби в такому транспорті колосальні. Дякую команді ветеранів, що переганяли транспорт. Змушені були півтори доби без сну керувати транспортом. Також подяка латвійським друзям. Продовжуємо працювати на спільну перемогу. Слава Україні!» - наголосив мер Нетішина Олександр Супрунюк.

Також від Нетішинської МТГдля ЗСУ було передано 4 автомобілі, які перебували на балансі комунальних підприємств «Благоустрій» та «Комфорт», «СМСЧ м. Нетішин», «Центр ПМСД м. Нетішин».

Ще у перші дні війни за кошти місцевого бюджету було закуплено навантажувач телескопічний вартістю 1, 2 млн. грн для однієї з військових частин, повідомляють у міській раді.

«Хочу від імені усієї нетішинської громади щиро подякувати водіям-волонтерам за їхню громадянську позицію, які виявили бажання доставити автомобілі з Латвії до Нетішина: Олександру Грицаєнку, Анатолію Охремчуку, Олегу Косюку, Віталію Ющуку, Сергію Семенюку, Святославу Грудецькому, Віталію Распопову, Віктору Шевчуку та Василю Ладняку. Ми всі разом робимо спільну справу задля перемоги», - сказав Олександр Супрунюк.