Підприємство з Хмельницького вишиває шеврони для військових з усієї країни

Сайт Є

Військові та тероборонцівці по всій Україні замовляють шеврони у хмельницького підприємства. На спеціальних машинах тут вишивають різноманітні нашивки про приналежність до військового підрозділу, інформацію про групи крові, патріотичні написи та прапор України тощо.
Раніше це підприємство займалось вишиванками, які носять в Україні та Європі. А після 24 лютого власники взялися допомагати армії. За два місяці вишили десятки тисяч таких нашивок для ЗСУ, тероборони і добровольчих батальйонів. Були замовлення зі Львова, Чернівців, Черкаської і Харковської областей та інших міст.
"Наше підприємство вже близько 15 років займається брендуванням одягу й усім, що пов'язане з вишиванням. А зараз ми вишиваємо шеврони для військових. Так сталося в нашій країні, що почалася війна, і перші два місяці ми вишивали шеврони для ЗСУ на волонтерських умовах. Ми намагалися забезпечити усіх, кому вони були потрібні", — розповідає менеджер з роботи з клієнтами Яна Андреєва.

Хмельничани вишивають різноманітні шиврони та нашивки
Замовляють шеврони як напряму з військових частин, так і з фабрик, що займаються пошивом військової форми, а також волонтери. Наразі найзатребуваніша нашивка — групи крові.
Яна Андреєва розповідає, що популярними сьогодні є й гумористичні шеврони, приміром, які вказують напрямок російському кораблю, або "Доброго вечора, ми з України".
Читайте також: «Голки летять, машини ламаються»: як Хмельницькому шиють плитоноски для українських захисників

Замовлення надходять з різних міст
Замовлення приймають лише оптові, від 30 нашивок. Програма розраховує кількість стібків — від цього залежить вартість виготовлення. Нині підприємство не може дозволити собі працювати зовсім безкоштовно.

Підприємці використовують лише якісні нитки

Наразі найпополярніші нашивки — групи крові

Популярністю користуються і такі шеврони. Фото з архіву підприємства

Популярну фразу про корабель також можуть вишити. Фото з архіву підприємства