Делегація з Хмельницького завезла техніку на передову та облаштувала фортифікаційні укріплення

ХМ-ІНСАЙД

Делегація з Хмельницького днями побувала в регіонах, звільнених від російських окупантів, а також небезпечних через бойові дії. Крім того, доставили військовим техніку та спорядження. На півдні країни комунальники допомагали облаштовувати укріплення.
Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин у своєму Telegram.
За його словами, відвезли двом нашим підрозділам (86 батальйону ТрО ЗСУ і 19 стрілецькому батальйону) 6 автомобілів, 3 тепловізори, 7 квадкороптерів, а також повербанків, генераторів, інженерного приладдя, маскувальних сіток, господарського приладдя, 80 медичних сумок із тактичною медициною та багато інших важливих і потрібних речей.

“86-ий батальйон постійно в боях. Побував на частині їхніх позицій. Вражений мужністю і силою наших земляків. Хмельничани мають пишатися усіма хлопцями! Вони тримають частину фронту! На жаль, втрачають побратимів, але тримаються. Багато в чому саме завдячуючи їм, і таким як вони, сьогодні в Хмельницькому поки що спокій і Хмельницький залишається тилом. Діти ходять в дитсадки, граються на майданчиках. Місто живе і працює. Подякуйте їм! Тому і допомагати треба ще більше і більше”, - написав [1] Олександр Симчишин.

[2] [3]
Також він повідомив, що команда фахівців, яку координував заступник міського голови Василь Новачок, повернулася із Запоріжжя. Там вони відпрацювали 10 днів. За допомогою сучасної спецтехніки облаштувати понад 2000 метрів фортифікаційних споруд та укріплень.

[4] [5]
Як повідомляв ХМ-ІНСАЙД, мер міста разом із колегами відвідав Охтирку на Сумщині [6].
(Фото з Telegram Олександра Симчишина)

[1] https://t.me/symchyshyn_oleksandr/2752
[2] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2022/05/symchyshyn.jpg
[3] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2022/05/symchyshyn1.jpg
[4] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2022/05/symchyshyn2.jpg
[5] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2022/05/symchyshyn3.jpg
[6] https://www.xm-inside.com/news/mer-hmelnyczkogo-z-delegacziyeyu-vidvidaly-zvilnenu-ohtyrku-foto/