У Славутській громаді перейменують десятки вулиць та провулків

День за днем

Інформацію про громадське обговорення щодо зміни назв деяких вулиць та провулків у населених пунктах Славутської ТГ розмістили на сайті Виконавчого комітету міської ради. Зазначається, що організатором є сам міський голова Василь Сидор.

У проєкті рішення йдеться, що перелік вулиць і провулків, а також найменування, які пропонується їм присвоїти, визначено за пропозиціями міського голови, робочої групи з питання перейменування вулиць та провулків у Славутській міській територіальній громаді із врахуванням пропозицій голів квартальних комітетів, депутатів Славутської міської ради, особливостей власне об’єктів, запропонованих до перейменування.

Зокрема пропонують змінити назву таких вулиць і провулків у місті Славуті: вулиці 8 Березня на вулицю Березневу;

провулка 8 Березня на провулок Творчий;

вулиці Григорія Варавіна на вулицю Садибну;

вулиці Воїнів інтернаціоналістів на вулицю Солдатської Слави;

вулиці Олега Кошового на вулицю Січових Стрільців;

провулка Олега Кошового на провулок Солов’їний;

вулиці Гната Кузовкова на вулицю Покровську;

вулиці Михайла Лєрмонтова на вулицю Барвінкова;

вулиці Михайла Ломоносова на вулицю Родинна;

провулка Михайла Ломоносова на провулок Родинний;

вулиці Федора Михайлова на вулицю Незалежності;

провулка Федора Михайлова на провулок Квітневий;

вулиці Лазаря Паперника на вулицю Володимира Кочубея;

провулка Лазаря Паперника на провулок Привітний;

провулка Партизанський на провулок Довгий місток;

вулиці Першотравнева на вулицю Травневу;

вулиці Олександра Пушкіна на вулицю Калинову;

вулиці Лева Толстого на вулицю Яблуневу;

вулиці Івана Мічуріна на вулицю Ланок;

провулка Івана Мічуріна на провулок Ясеновий$

вулиці Гвардійська на вулицю Звитяги. У селі Голики, яке також входить до Славутської ТГ, пропонується змінити назву вулиці Михайлова на вулицю Лесі Українки.

У разі надходження інших варіантів щодо зміни назви вказаних вулиць, провулків, проїздів на назву, яка буде відображати імена чи псевдоніми фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

Електронна консультація з громадськістю може здійснюватися через платформу електронної демократії «Консультації з громадськістю», приєднану до офіційного вебсайту Славутської міської ради та її виконавчого комітету з 12 травня по 25 червня 2022 року включно.

Саме ж громадське слухання запланували провести 25 травня о 17:30 на вулиці Площа Шевченка, 3 (кінотеатр ім. Т. Шевченка).

Відповідальний за проведення громадського обговорення заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Піголь Ігор Дмитрович.

Оприлюднити результати громадського обговорення у Славуті мають цьогоріч до 15 липня на офіційному вебсайті Славутської міської ради та в газеті. Довідково

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються в усній формі (під час громадського слухання та інтернет-конференції) чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи (найменування, місце знаходження — для юридичної особи), яка їх подає, протягом 45 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення до ЦНАП Виконавчого комітету Славутської міської ради на наступну адресу: 30000, Хмельницька область, місто Славута, вул. Миру, 102, або на електронну пошту: [email protected], або через платформу електронної демократії «Консультації з громадськістю», приєднану до офіційного вебсайту Славутської міської ради та її виконавчого комітету — https://slavuta-mvk.gov.ua.