Відео і малюнки про війну: нові номінації оголосив благодійний міжнародний кінофестиваль на Хмельниччині

ХМ-ІНСАЙД

З початку широкомасштабного вторгнення російських окупантів в Україну команда міжнародного кінофестивалю "Бруківка" вирішила направити всі свої ресурси на фінансову підтримку Збройних Сил України та постраждалих від наслідків війни. З 24 березня в місті Кам'янець-Подільський відбуваються благодійні кінопокази [1], творчі зустрічі з відомими акторами, режисерами та музикантами, на яких збирають кошти для військових.
Змінили організатори і номінації кінофестивалю через події в Україні. Зазначають, що хочуть зібрати внески фестивальних учасників з усього світу на допомогу нашим захисникам. А глядачі та спеціально сформоване міжнародне журі до кінця року визначить кращі роботи у своїх номінаціях.
Цьогоріч фестиваль буде показувати відібрані роботи у декілька етапів щомісяця в період приймання фільмів у таких номінаціях:

- соціальна реклама про війну в Україні (від 1 до 3 хвилин);

- сюжет про волонтерство під час війни в Україні (від 3 до 10 хвилин);

- музичний кліп про українських захисників (відеонарізка, спеціально знятий кліп з музичним гуртом чи виконавцем або експериментальне відео від 1 до 10 хвилин);

- малюнок, арт чи постер про українських захисників (скан-копія, фото чи шаблон у форматі JPG, який тотожний формату паперу А3)

- документальний короткометражний фільм про війну в Україні (від 3 до 20 хвилин);

- документальний повнометражний фільм про війну в Україні (від 52 до 120 хвилин);

- художній короткометражний фільм про війну в Україні (від 3 до 20 хвилин);

- художній повнометражний фільм про війну в Україні (від 52 до 120 хвилин);

- короткометражний фільм (від 3 до 52 хвилин);

- повнометражний фільм (від 52 до 120 хвилин);

- документальний короткометражний фільм (від 3 до 52 хвилин);

- документальний повнометражний фільм (від 52 до 120 хвилин);

- анімаційний фільм (від 1 до 120 хвилин).
Роботи приймаються з 12 травня по 10 листопада на міжнародній фестивальній платформі [2]. Кращі із кращих отримають спеціальні дипломи, ексклюзивні фірмові статуетки та стануть частинкою тих, хто зробив свій внесок в перемогу добра над злом.
Зазначимо, Кам'янець-Подільський міжнародний кінофестиваль "Бруківка" - український незалежний фестиваль сучасного жанрового кіно з України та усього світу, який відбувається на Хмельниччині з 2017 року. Щороку захід підтримує молодих кінематографістів, проводяться різноманітні воркшопи, презентації, світові та національні прем'єри, зустрічі з відомими діячами кіноіндустрії, жанрові ретроспективи та мистецькі перформанси.

[3]

[1] https://www.xm-inside.com/news/na-hmelnychchyni-vidkryly-mizhnarodnyj-kinofestyval-brukivka-blagodijnyj-foto/
[2] https://filmfreeway.com/BRUKIVKAFest
[3] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2022/05/kinofestyval.jpg