На Хмельниччині частково обмежують продаж алкоголю

UA: Cуспільне мовлення

На Хмельниччині внесли зміни у правила продажу алкоголю. За новими правилами – людям у військовій формі не дозволяється продавати спиртне.

Відповідний наказ, про вчення змін, щодо продажу алкоголю оприлюднили на сайті Хмельницької обласної військової адміністрації.

«Заборонена торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів), особам у військовій формі одягу або з наявними знаками розрізнення військових формувань, сил територіальної оборони, добровольчих формувань територіальної громади та правоохоронних органів», – йдеться у наказі.

Що відомо На Хмельниччині з 23 квітня скасували заборону на продаж міцного алкоголю. Про це повідомив начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. Дозволено продавати міцний алкоголь у магазинах – з 10 ранку до 17 години, у закладах ресторанного типу з 10 ранку до 21 години.