Хмельницький прийняв понад 40 тисяч переселенців: як їм допомагає місто

Сайт Є

З лютого Хмельницька громада прийняла понад 40 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які покинули свої домівки через повномасштабне російське вторгнення. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

"Зараз кількість людей, що залишилася у нас більше, ніж на 3 дні, переступила за позначку 40 тисяч. А загалом громада прийняла понад 175 000 людей. Так, для нашого міста — немало. Тому маємо ще й активний гуманітарний фронт", — написав міський голова на своїй сторінці у фейсбуці.

Цим людям надають житло, годують і дають найнеобхідніші речі, якщо є потреба. А також видають талони на безкоштовне харчування — їх отримали 2593 особи. Скористалися талонами на обіди 33 513 разів.

Окрім того, за словами міського голови, понад 60 000 українців з інших міст отримали різні набори (продуктові, побутова хімія, засоби гігієни). А загалом різні види допомоги понад 140 тисяч осіб.

"А от одяг ми вирішили роздавати не лише внутрішньо переміщеним, але і тим хмельничанам, які мають в цьому гостру потребу. Наші центри одягу від початку роботи мали вже майже 44 000 клієнтів", — додав Олександр Симчишин.

Ще 350 переселенців у Хмельницькому пройшли курси з Історії України, близько 1500 — курси української мови.

Читайте також: Як у Хмельницькому письменник Юрій Даценко вчить переселенців думати та говорити українською