Для блокування ворожих інформресурсів на Хмельниччині створено Telegram-канал

ХМ-ІНСАЙД

Кіберполіцією в Хмельницькій області спільно з колегами із УСБУ та однією із ІТ-компаній за сприяння Хмельницької міської ради створено Telegram-канал, усі підписники якого можуть долучитися до блокування ворожих інформресурсів.

У Хмельницькому створена потужна армія інформаційного спротиву, до якої входять сотні ІТ-шників, СММ-ників, копірайтерів та просто охочих до боротьби з ворогом на інформаційному фронті. Усі ці люди створюють правдивий інформаційний контент та борються з дезінформацією.

Фахівцями кіберполіції в Хмельницькій області спільно з колегами із УСБУ та однієї із ІТ-компаній області за сприяння Хмельницької міської ради створено спеціальний Telegram-канал «Cyber ARMY KHM», покликаний боротися з ворожими інформресурсами. Підписники отримують від адміністраторів прості завдання та інструкції, результат яких дуже допомагає нашій країні давати відсіч ворогу на інформаційному фронті.

Практично кожен з нас має смартфон і може долучитися до інформаційного фронту. Тож підписуйтеся на Telegram-канал Cyber ARMY KHM