Через брак пального в денний час у Хмельницькому зменшать кількість автобусів на маршрутах

Незалежний громадський портал

В денний час у Хмельницькому зменшать кількість автобусів на маршрутах, аби водії мали змогу зайняти чергу та придбати пальне. Зранку та ввечері транспорту буде більше, аби громадяни могли дістатись на роботу та додому, повідомляє Суспільне.

В окремих чергах матимуть змогу придбати пальне працівники критичної інфраструктури – правоохоронні органи, медики, рятувальники та комунальні служби.

В одному із приватних підприємств, що займається перевезенням в обласному центрі, через відсутність дизельного пального вісім автобусів сьогодні не вийшли на маршрут.

«Ми міняємось з хлопцями. Працюємо зараз десь через два, тому що через брак пального не всі автобуси виїжджають», - говорить водій автобуса Віктор Бортник.

За словами приватного перевізника Олександра Мішина, один автобус витрачає за день 100 літрів дизпалива, підприємство – 2 тонни.

«Остаточна ціна, що мені запропонували на сьогодні – 70 гривень дизельне паливо. Ми не їздимо на заправку. Ми стараємось все закупити централізовано», - сказав Мішин.

Як розповів заступник Хмельницького міського голови Микола Ваврищук, під час перемовин із представниками мереж АЗС вдалось домовитись про окреме пальне для транспорту критичної інфраструктури.

«За нашою інформацією, наступного тижня буде простіше з пальним, тому що є законтрактовані об’єми за кордоном. Але є складність з логістикою, аби привезти сюди», - каже Микола Ваврищук.