Славутчани прибрали прибережну смугу річки Утки

День за днем

Сьогодні, 13 травня, небайдужі славутчани, які постійно допомагають робити місто Славуту, що в Шепетівському районі, кращим і чистішим, вкотре зібралися на толоку.

Прибирали прибережну смугу річки Утка поблизу приміщення колишнього еколого-натуралістичного центру.

Це — улюблене місце відпочинку багатьох славутчан.

— Проте, дуже прикро, що окремі особи лишають після себе гори сміття, які потім доводиться прибирати тим, хто змалечку навчений нести обгортку від цукерки до найближчого смітника або ж додому, — зазначають у Виконавчому комітеті Славутської міської ради.

Вздовж річки зібрали купу петпляшок, скляної тари, пластику, пакетів, ганчірок, шприців та виловили у водоймі різний непотріб. Опісля повернулися до центральної набережної, де прибирали минулого тижня.

— Боляче було знову побачити сміття, яке плавало у воді та було розкидано берегом, — зазначили учасники толоки. Відтак, у Виконавчому комітеті вкотре просять підтримувати порядок в місті:

— Пам’ятаймо, що чистота нашого довкілля залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять! Вкотре закликаємо не залишати сміття та не нести непотріб до лісу, річки, а долучатися до прибирання, садіння дерев, квітів. Сподіваємося, що зроблена сьогодні добра справа буде оцінена, а чистота збережена.