На Красилівщині церква перейшла з московського патріархату до ПЦУ

Сайт Є

Ще один перехід з московського патріархату релігійної громади у Хмельницькій області. Цього разу зв’язки з російською церквою вирішила розірвати релігійна громада на Красилівщині – у селі Сорокодуби. Про це повідомив Олександр Чорнієвич, голова Хмельницької районної ради.
«Відбулися збори релігійної громади Апостолів Петра і Павла в селі Сорокодуби Красилівської територіальної громади. Присутні одноголосно проголосували за перехід релігійної організації з упц мп в помісну Православну Церкву Україну. Дякую громаді за чітку позицію. Україна понад усе», - зазначив він у дописі на фейсбуці.
Нагадаємо, декілька днів тому ще три релігійні громади у Хмельницькому районі одноголосно підтримали рішення про перехід з упц мп – в селах Бахматівці, а також Мотрунки та Михайлівці.
Додамо, що за даними релігійно-інформаційної служби України, у період з 24 лютого 2022 року ряди московського патріархату залишило понад пів сотні громад Хмельницької області.

Зв’язки з російською церквою вирішила розірвати релігійна громада на Красилівщині – у селі Сорокодуби. Фото: з фейсбук-сторінки Олександра Чорнієвича