У Хмельницькому відновлять роботу приладів фіксації порушень ПДР

ХМ-ІНСАЙД

Фіксація порушень в автоматичному режимі повертається. З понеділка, 16 травня, камери запрацюють на території 10 областей та 20 міст, серед яких і Хмельницький.
Як повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький у Facebook, із лютого були вимкнені камери автоматичної фіксації здебільшого із стратегічною метою. Але наразі перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими.
Так, на території обслуговування управління патрульної поліції Хмельниччини, цьогоріч сталось 910 дорожньо-транспортних пригод, з яких 183 — з постраждалими. У ДТП 41 особа загинула та ще 241 отримала травми різного ступеня тяжкості.

“У місті Хмельницький сталось 588 дорожньо-транспортних пригод, з яких 107 — з постраждалими. Внаслідок аварій 24 особи загинули та 156 травмовано”, - йдеться в інформації УПП.

Зазначається, що причиною понад третини автопригод стало перевищення безпечної швидкості.
За словами Олексія Білошицького, система автоматичної фіксації, яка відмінно себе зарекомендувала та довела свою ефективність до війни, готова повернутись до роботи. Відтак, з 16 травня на автодорогах України запрацюють 128 камер. У Хмельницькому - один прилад контролю, що по вулиці Кам'янецька, 132 (напрямок спрямування приладу вулиця Житецького).
Нагадаємо, крім цієї адреси, в обласному центрі прилади автоматичної фіксації ПДР встановлені також на Вінницькому шосе, 8/1 (напрямок спрямування приладу вулиця Молдавська) та проспект Миру, 65 (напрямок спрямування приладу Старокостянтинівське шосе). Проте про відновлення їх роботи поки що не йдеться.