Коломийські школярі вирушили до Румунії, щоб вчитися протидіяти стихійним лихам

Учні Коломийського ліцею №9 побували у румунському місті Вішеу-де-Сус, де взяли участь у спеціальному тренінгу з охорони довкілля та безпеки. Разом

Громада

Читати докладніше
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net