Коломийські школярі вирушили до Румунії, щоб вчитися протидіяти стихійним лихам
Учні Коломийського ліцею №9 побували у румунському місті Вішеу-де-Сус, де взяли участь у спеціальному тренінгу з охорони довкілля та безпеки. Разом
Громада
Читати докладніше
UKR.NET
+38 (044) 392-03-02
reklama@ukr.net
UKR.NET