Волонтери відремонтували туристичний притулок на полонині Плісце

Ця будівля вже тривалий час потребувала ремонту, тож ГО Фундація "Карпатські Стежки" ініціювала еко-акцію. Про це в мережі розповів мандрівник, гірський рятувальник Василь Фіцак, передає Бліц-Інфо. Попередньо активісти у мережі зібрали гроші на матеріали та доправили їх до Осмолоди. Далі 500 кіло будматеріалів донесли до притулку та провели необхідні ремонтні роботи. Загалом, до акції долучився 31 волонтер.

За словами Фіцака, передусім зробили два містки на маршруті через потік Котелець, прочистили фрагмент дороги. Вимурували цегляний димохід і вивели його за дах, де вже встановили модульні труби димоходу. Таким чином вирішили питання безпеки на горищі, де при демонтажі виявили залишки перекриття, які прогоріли. Встановили новий вихідний димохід від печі в кімнаті з захисним екраном. Почистили зовнішні стіни, заробили шви між пленицями мінеральною ватою та їх пофарбували. Підмурували кутові фундаменти. Засклили вікна та пофарбували. Укріпили поручні, відремонтували східці. Встановили туалет, нове перекриття придашку, двері. Прибрали територію та знесли вниз сміття.

"Велика дяка спільноті, яка підтримала фінансово, і волонтерам, що прийняли участь. Окремо дякую студентам Болехівського лісового коледжу на чолі з керівником Віктором Андрусишином. ГО "Молодь Прикарпаття" за продукти харчування і рукавички. Фактично це перший етап акції, наступного разу в планах ремонт і фарбування даху і безліч дрібних ремонтних робіт. Дякую всім за участь", - написав мандрівник.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!