В міській владі пропонують повністю закрити для громадян міське озеро на час монтажу бігової доріжки

15 муніципальний інспекторів, 15 працівників департаменту благоустрою Івано-Франківської міської ради та три патрулі Національної гвардії тепер охороняють бігову доріжку навколо міського озера в Івано-Франківську на час монтажу на ній поліуретанового покриття.

Про це йшлося сьогодні на оперативній нараді у міського голови обласносного центру, пишуть Версії з посиланням на Типовий Франківськ.

Як зауважив міський голова Руслан Марцінків, на сьогодні заплановано монтаж верхнього, зеленого шару покриття доріжки і дуже важливо захистити його від будь-яких пошкоджень, оскільки йдеться про чистовий шар і його «сильно вже не можна переробляти».

Раніше на міському озері вже були випадки, коли окремі особи з хуліганських мотивів намагалися пошкодити свіжопостелене поліуретанове покриття на доріжці.

«У мене перше питання: як нам організувати, щоби олені не бігали – хоч 24 години», – запитав мер, звертаючись до директора Департаменту благоустрою Ігоря Сенчука та до представників комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій» Івано-Франківської міської ради.

Як було зазначено, останнім часом на озері значно посилено охоронні заходи. До заходів щодо забезпечення збереження свіжопостеленого покриття залучено понад 15 працівників Муніципальної інспекції, 15 працівників Департаменту благоустрою та три патрулі Національної гвардії.

Втім, на думку міського голови цього недостатньо.

У свою чергу секретар Івано-Франківської міської ради Віктор Синишин запропонував взагалі закрити озеро для відвідувачів, перекривши усі входи на озеро. «Все ж таки пропозиція: закрити всі входи – поставити і не пускати людей на той час – це не є так довго, і я думаю це більше дієво, ніж по периметру стояти – набагато дієвіше. Це є тимчасова незручність. На всі – там чотири чи пять входів поставити людей», – зазначив чиновник.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!