На Івана-Павла ІІ ремонтують тротуар

Віталій Бурко – депутат Івано-Франківської міської ради у цьому окрузі ще з 2010 року. Каже, щоб пройти цю ділянку дороги, пішоходам треба було проявляти ледь не акробатичні навички, йдеться на сайті мера.

Втім, мікрорайон змінюється на очах:

«За 10 років тут було зроблено дуже багато роботи. Багато дворів забруковані або заасфальтовані. Найбільшою проблемою була сама вулиця Івана Павла ІІ, особливо на пішохідних зонах. Нарешті є і проектно-кошторисна документація, і виділені кошти. Тож ремонт спочатку зроблять на тротуарі до магазину АТБ з парного боку. Пізніше – з другого боку вулиці», – відмічає Віталій Бурко.

Директор Департаменту благоустрою Ігор Сенчук каже, що департамент приділяє особливу увагу пішохідним зонам та тротуарам. Цього року в цьому напрямку планують зробити декілька об’єктів.

А міський голова зауважує, що благоустрій мікрорайону продовжуватиметься і на дорогах, і у дворах:

«Тротуари, особливо в бік Епіцентру, в дуже поганому стані. Тому зробимо тротуар, щоб можна було нормально ходити. А ще поставимо тут лавочки і буде достатньо хороша відпочинкова зона. І, звісно, маємо в планах покращувати благоустрій дворів у цьому мікрорайоні. Щоб тут було і гарно, і комфортно мешкати», – розповідає Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!