Ситуація з газопроводом у Клузові знаходиться під контролем, – очільник ОДА

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Ярмольського відбулася регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ній розглянули питання щодо розгерметизації магістрального газопроводу «Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці» без загоряння. Поблизу місця аварії знаходиться дачний масив, найближчий будинок розташований на відстані 100 метрів.

Для нас важливо якнайшвидше ліквідувати наслідки інциденту. Люди не мають відчувати дискомфорт через ситуацію.

Буде проведено всебічне розслідування причин інциденту. Свою оцінку цій події мають дати й правоохоронні органи.

Для покращення взаємодії всіх відповідних служб, які залучаються у випадку надзвичайних ситуацій, та організацій і установ, що експлуатують об’єкти підвищеної небезпеки й потенційно небезпечні об’єкти, прийнято рішення про проведення додаткових заходів з їх координації. До них також будуть залучені органи місцевого самоврядування. Це робитиметься для того, щоб взаємодія всіх структур при НС була максимально ефективною.

Облдержадміністрація бере на контроль надзвичайну ситуацію в селі Клузів. Зараз ми повинні консолідувати зусилля, щоб подібні випадки не повторювалися, пишуть Версії з посиланням на пресслужбу голови ІФ ОДА.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!