У Франківську відкрили сучасне відділення екстреної медичної допомоги

У четвер, 10 червня, в Івано-Франківську офіційно відкрили двері нового відділення екстренної медичної допомоги. Про це повідомили у КНП "Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради", пише Depo.Прикарпаття.

Сучасне відділення втілили в життя в рамках ініціативи "Реконструкція з добудовою відділення екстреної медичної допомоги Івано-Франківської міської ради". За кошти державного та місцевого бюджетів, а також власних коштів медзакладу реконструювали приміщення відділення невідкладної медичної допомоги та створили нові підрозділи реанімації, операційної та рентген відділення.

"Понад 20 000 осіб в рік зможуть отримати кваліфіковану допомогу в новому приміщенні оснащеному сучасним обладнанням" - повідомили у медичному закладі.

Під час відкриття відділення освятили Високопреосвященний владика Володимир (Війтишин), Архиєпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ та адміністратор парафії Різдва Христового прп. о. Софрон Зелінський.

Нагадаємо, що на Прикарпатті для лікарень купили системи генерації кисню за 30 мільйонів. Також у Міністерстві охорони здоров’я розповіли  як прикарпатцю отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.