Івано-Франківщина: Міст у Стопчатові вже з асфальтобетонним покриттям

Міст заасфальтовано.

Вавтодорожників області - знакова подія. На мосту через річку Лючка в селі Стопчатів Косівського району поклали перший шар щебенево-мастикового асфальтобетону. Тобто до здачі об'єкта в експлуатацію залишилося небагато. Після завершення всіх робіт та перевірки фахівців ДП "Дорожній контроль якості" тут проведуть належні випробування.

Міст ремонтують у рамках "Великого будівництва" коштом держбюджету. Роботи виконують працівники ТОВ "Техномістбуд Холдинг". Торік восени вони майже повністю демонтували споруджену півстоліття тому зношену переправу і спорудили тимчасову.

Через міст пролягає дорога державного значення Р-24 Татарів-Кам'янець-Подільський, тож контроль за дотриманням технологічного процесу здійснюють фахівці Служби автодоріг в області. Технагляд - ТОВ "Незалежна інжинірингова компанія".

"Перед асфальтуванням завершили всі основні мостобудівні роботи: встановили буронабивні палі та ригелі, балки прогонової будови, - розповів начальник зміни мостобудівників Мирон Николин. - Змонтували залізобетонні монолітні плити на них та влаштували гідроізоляцію. Завершено монтаж перильного огородження і тротуарів, системи водовідведення тощо. Ще влаштуємо другий шар асфальтобетону і нанесемо розмітку".

Мирон Николин - досвідчений мостобудівник. Працював на багатьох таких потужних об'єктах. Згодом довелося поїхати на заробітки, бо не міг знайти роботу за фахом. Тепер будують багато, чимало колег у бригаді повернулися із Польщі, Чехії. Добре, що із програмою "Велике будівництво" є можливість працевлаштуватися і реалізувати набуті навики у своїй країні.

Людмила СТРАЖНИК.

Упорядковують підмостове русло.

Фото Служби автодоріг в області.