На Мукачівщині автомобіль злетів у кювет, львівський фонтан перетворили у “купальню”, а у Франківську визначили переможців “Школа має талант”

Про автопригоду в соцмережах повідомляють очевидці. За попередньою інформацією, дві автівки зіткнулися сьогодні, ввечері, в селі Ключарки, Мукачівської громади. Внаслідок ДТП одну з автівок відкинуло у кювет.

А у зверненні на «Гарячу лінію міста Львова» у ФБ йдеться про те, що роми та безхатьки міста купаються у привокзальному фонтані.

«Коли робили “потічковий” фонтан біля вокзалу, то, мабуть, не думали, що у ньому деякі особи будуть уранці вмиватися (хоча це можна було спрогнозувати). Тепер хтось має подбати про те, щоби мильна вода цілий день не фонтанувала і щоб бажання вмиватися у фонтані відпало. Фото від 11.06.2021, 06:30»,- зазначив у зверненні на «Гарячу лінію міста Львова» Дмитро Гудима.

У коментарях до звернення, користувачі соцмереж зазначають, що фонтан став «умивальником» для безхатьків і ромів, яких після завершення суворого карантину знову побільшало біля залізничного вокзалу.

В Університеті Короля Данила відбувся гала-концерт проєкту «Школа має талант». Організатори провели нагородження переможців конкурсу в п’яти номінаціях: вокал, хореографія, театральне мистецтво, довільний жанр та «ART picture». Переможці конкурсу отримали дипломи, подарунки від організаторів та гранти на навчання в Університеті Короля Данила і Коледжі УКД. Школярі, які отримали гран-прі, зможуть навчатись в УКД абсолютно безкоштовно.

В Івано-Франківську визначили переможців конкурсу “Школа має талант”

Для гостей гала-концерту виступили як учасники конкурсу, так і зіркові гості. Ними стали: бенд 7TEEN’S, співачка TAYNA, переможець шоу «Голос країни», викладач УКД Сергій Лазановський та суперфіналіст шоу «Голос країни» Тьома Паучек.

У Івано-Франківську ж, визначили переможців конкурсу “Школа має талант”

Володарів першого місця та гран-прі вітав ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький і Сергій Лазановський.

«Конкурс «Школа має талант» відбувається у Івано-Франківську п’ятий рік поспіль. Це соціальний проєкт, створений для того, щоб дати змогу обдарованим дітям продемонструвати свій талант і отримати підтримку від людей, які уже досягли успіху у житті», – наголосив ректор УКД Мирослав Луцький.

В Івано-Франківську визначили переможців конкурсу “Школа має талант”

Гран-прі конкурсу отримали:

Євгенія Фещак – Івано-Франківський ліцей № 25

Рибчинська Софія – Богородчанський ліцей номер 2

Гурток Івано-Франківського ліцею №19 (грант на навчання – отримала Ольга Криса)

Євгенія Семеген

Фільм від учнів Яблунівського ліцею Марії Смалюх, Іванни Князевич, Вікторії Микитчак, Вікторії Квич, Йордани Дродзюк.

Запис На Мукачівщині автомобіль злетів у кювет, львівський фонтан перетворили у “купальню”, а у Франківську визначили переможців “Школа має талант” спершу з'явиться на Про Захід.