Андрій Бойчук вручив сім’ям загиблих добровольців з Прикарпаття ордени “За мужність” III ступеня (фото)

7 червня голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук від імені Президента України Володимира Зеленського вручив ордени “За мужність” III ступеня сім’ям загиблих добровольців.

Як повідомив очільник області, Григорій Семанишин, Дмитро Ломей, Степан Стефурак одними з перших відправились на Донбас, залишивши вдома батьків, дружин та дітей. За вільну Україну вони віддали найцінніше – власне життя.

“Тяжко уявити, якою була б наша держава без добровольців, без їх відваги та любові до рідної землі. Саме вони у 2014 році зупинили наступ ворога, без перебільшення не дали Росії захопити нашу землю. Тепер наше завдання не забувати сучасних Героїв України та підтримувати їх сім’ї”, – зазначив голова ОДА.

Андрій Бойчук подякував Міністерству у справах ветеранів за постійну допомогу родинам загиблих. Та додав, що своєю чергою Івано-Франківська облдержадміністрація також готова підтримувати найрідніших людей бійців та шанувати пам’ять про них. Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!