Студентка франківського вишу перемогла у міжнародному конкурсі хорових диригентів

Днями у Кропивницькому відбулася ІV Міжнародна студентська науково-практична конференція «Митець з українською піснею в серці», присвячена 100-річчю вшанування пам’яті Миколи Леонтовича, та онлайн-конкурс хорових диригентів.

ПНУ на заходах представляла студентка I курсу Навчально-наукового інституту мистецтв Надія Абрамчук. Клас доцентки кафедри методики музичного виховання та диригування Жанни Зваричук, концертмейстер – Ольга Смольницька.

Про це інформує "Галка" з посиланням на офіційний сайт Прикарпатського університету.

"Надія Абрамчук з представленою програмою перемогла у конкурсі хорових диригентів і нагороджена дипломом Лауреата I ступеня. Її програма виступу була підготовлена за участі концертмейстрів кафедри методики музичного виховання та диригування Інни Чикирис та Ольги Смольницької. Голова журі конкурсу А. Козар відзначила високий рівень професійної підготовки та виконавської майстерності конкурсантки з ПНУ ім. В. Стефаника", - йдеться в повідомленні.

Загалом у конференції взяли участь 34 учасники з числа студентів, здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищих навчальних закладів України та Польщі. Вони мали нагоду поділитися своїми науковими дослідженнями творчості українського великого композитора – Миколи Леонтовича, автора відомого на весь світ «Щедрика».

Надія Абрамчук виступила з доповіддю "Стильові особливості духовної спадщини М. Д. Леонтовича".