Івано-Франківщина: Відбудеться Форум Via Carpatia

На знімку: Via Carpatia Афіша Форуму.

Протягом трьох днів - із 25 по 27 червня, у Верховині та Криворівні на Івано-Франківщині відбудеться Форум Via Carpatia. Ініціатор проведення цього фестивалю та його натхненник - народний депутат Микола Княжицький, який наголошує на вибуховій театральній і музичній програмі.

На Форумі очікують чимало прем'єр. Свій проект "Тріумф слова" представить глядачам відомий колектив "Гайдамаки". Гурт із Коломиї Hutsul Planet презентуватиме тут свій альбом "Весняні думи". Безумовно, однією із родзинок фестивалю стануть виступи гурту автентичної музики Go-A Band -одного з лідерів цьогорічного пісенного конкурсу "Євробачення". Фольк-гурт "Мандри" та інші знамениті артисти також дадуть концерти.

А обласний національний академічний драмтеатр представить прем'єру "Гуцульське весілля". Організатори Via Carpatia наголошують на тому, що фестиваль - це радість спілкування з людьми, мистецтвом, історією та природою. Відповідно до гасла "Вище в гори - ближче до себе".

Перший Форум країн Східної та Південної Європи Via Carpatia відбувся у Криворівні 2018-го, наступного року - у Верховині. Торік, через карантинні обмеження, фестиваль перемістився до Львова, а долучитися можна було до дійства онлайн. Тож повернення до формату живого спілкування вкрай очікуване.

У Криворівні та Верховині протягом цих останніх років відбулося чимало змін. Це й оновлені дороги, й збільшення кількості туроператорів, зелених садиб, туристичних маршрутів, музеїв та інших родзинок, що притягують гостей. І Форум Via Carpatia дав старт багатьом починанням у культурній сфері, дослідженні історії, краєзнавстві, покращенні добробуту місцевих мешканців.

Людмила СТРАЖНИК.

Фото сторінки VIACARPATIAforum у Фейсбуці