На дорозі Рожнятів-Липовиця тимчасово знімають блок-пости

Нагадаємо, жителі Рожнятівщини, що на Прикарпатті, встановили намет і шини біля зупинки в селі Погорілець, щоб не могли їздити автомобілі та нищити й так погану дорогу.

З понеділка 19 липня і по 1 серпня тимчасово знімаються блок-пости з дороги Рожнятів-Липовиця, повідомив на своїй фейсбук – сторінці Roman Perehiniak, пише ПІК.

“На тижні ініціативна група активістів мала зустріч із представниками лісгоспу та Укрнафти. Домовилися, що до 1 серпня пропускаємо їхні машини, а вони в свою чергу надають допомогу з транспортом і ремонтом вулиць. І чекаємо чи буде якась реакція облради на наші звернення! Якщо до 1 серпня не буде результату, то їдемо знову перекривати трасу в Креховичах!!!”, – йдеться у повідомленні.

До слова, 29 червня люди перекрили дорогу Рожнятів-Липовиця. Мітингувальники вимагали відремонтувати шлях. 1 липня люди перекрили дорогу національного значення Н-10 у селі Креховичі Брошнів-Осадської ТГ. 9 липня жителі Спаської громади, що на Рожнятівщині, під будівлею облдержадміністрації організували акцію протесту.