Під Білою хатою вийшли на протест проти забудови садового товариства біля Бистриці на Івасюка

Як розповів кореспондентці Бліц-Інфо активіст, член садового товариства Михайло Фурикевич, зводити огорожу навколо ділянки почали десь два тижні тому. Мова йде про чималу територію – близько 50 соток землі. Люди викликали муніципальну інспекцію та поліцію, які склали акт за встановлення будівельного паркану без дозвільних документів.

«Так склалося, що ці ділянки скупили ще у 2000-х, а тепер вирішили забудувати. За нашою інформацією, багатоповерхівки хоче будувати будівельна компанія «Галицький двір». Саме так представилися працівники, які ставили паркан. Але вони не мають на це права, адже земля там призначена під ведення садівництва, а не житлове будівництво. Там жодної багатоповерхової забудови бути не може. Та встановлення паркану все одно продовжили. Тому зібралися сьогодні тут, аби влада зреагувала. Громада проти будівництва багатоповерхівок у садовому товаристві, ми вже зібрали близько 300 підписів», - каже Михайло Фурикевич.

За словами активістів, вони вже спілкувалися з юристами компанії, які показували їм свідоцтво про власності на землю. Втім, там зазначено цільове призначення «ведення садівництва». Відповідно, робити щось інше вони не мають права. Та схоже забудівника це не зупиняє.

«Ми готові до протестних акцій, аби не дозволити забудувати садове товариство. І вимагаємо від міської ради запровадити мораторій на будівництво багатоповерхівок на цих земельних ділянках», - каже активіст.

З протестувальниками зустрівся заступник міського голови Миколи Вітенка, який запевнив, що міська рада не давала жодних дозволів на забудову садового товариства. Відтак, відповідні служби дали забудовнику два дні, аби демонтувати паркан. Мораторій запровадити обіцяють вже найближчій сесії міської ради.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!