Незабаром у Підгір’ї відкриють унікальний парк розваг з мамонтами і динозаврами (фото)

Незабаром в селі Підгір’я, що на Богородчанщині, відкриють для відвідувачів розважальний та освітній «Парк Історії Землі».

Розміщений він на 8 га території. Тематика парку — епоха Кайнозою — історична ера, що почалась 66 мільйонів років тому і триває досі, пишуть Версії з посиланням на Ратушу.

При в’їзді буде громадський простір, де збиратимуться відвідувачі. Вхід – через фойє, який вестиме до музею. Музей — це продовгувата та вигнута в плані галерея з діорамами, що розповідають історію створення та розвитку життя на Землі від Первинного бульйону, через Палеозой, Мезозой та Кайнозой аж до побуту кроманьйонців.

З музею буде вихід безпосередньо в парк, з заглибленим амфітеатром. Для відвідувачів проводитимуть різні майстер-класи. Сім’я «Мамонтів» вже отримала імена: Тато – Хілан

Мама – Марімба

Донечка – Деля

Синочок – Підгірко З’явиться в парку й шаблезубий тигр Сід. Родом він з Північної Америки та у Підгір’ї йому дуже подобається. Сід розумний, швидкий та спритний. Його стихія- відкриті, широкі рівнини, саме такі, як у парку UNDERHILL. Вони є символом волі й жаги до пригод,- зазначають творці проєкту. Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!