Незабаром на Прикарпатті почнуть зважувати вантажівки під час руху

Наразі габаритно-ваговий контроль в області здійснюється двома пересувними пунктами. Також на автошляхах Н-18, Н-10, Н-09 та Т-0906 облаштовано 15 майданчиків для здійснення контролю, уздовж доріг встановлено попереджувальні знаки щодо особливостей проїзду у період підвищених температур повітря, для тимчасової стоянки транспортних засобів створено 36 майданчиків.

За інформацією заступника начальника управління – начальник відділу державного контролю та нагляду на вантажному транспорті управління Укртрансбезпеки в області Івана Гарасимка, з початку року інспекторами перевірено 1063 вантажних автомобілі, під час чого встановлено 61 порушення вагового контролю.

Також чиновник зауважив, що на автодорозі Н-09 (Мукачево-Львів) побудовано WIM комплекс («Зважування в русі»), який фіксує порушення вагового контролю під час проїзду. Свою роботу він розпочне найближчим часом.

Окрім того, в управлінні планують спорудити ще два таких комплекси.

Очільниця Прикарпаття наголосила, що обласна державна адміністрація звернеться до Уряду з проханням посприяти у придбанні додаткових контрольно-вагових комплексів.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!