“Мотопробіг Єдності:” десятки байкерів зі всієї України завітали до Франківська (фото)

22 липня в рамках 5 ювілейного “Мотопробігу Єдності” до Івано-Франківська приїхала велика колона мотициклістів з усієї України.

Мотопробіг Єдності проходить з 2016 року приблизно в середині літа, та на теперішній час охоплює майже всі міста України. Мета мотопробігу: об’єднання багатонаціонального та поліконфесійного суспільства України, пишуть Версії з посиланням на Правда.іф.

“Збираємось уже п’ятий рік. Кожен бачить в ньому щось своє. Мотопробіг Єдності – це пробіг байкерів, котрі єднають собою Україну, нівелюють тупі сварки між Заходом і Сходом. Мотопробіг закликає товаришувати”, – говорить учасник мотопробігу Микола Архітектор. Байкери зупинилися на площі Івана Франка й вписали Франківськ на великий прапор України, котрий вони возять з собою по всіх містах. Далі мотоциклісти взяли курс на Чернівці. Для тих, хто не встиг побачити це дійство на власні очі, пропонуємо переглянути світлини. Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!