У Калуському індустріальному парку планують створити близько 1200 робочих місць

На нараді обговорювались перспективи залучення потенційних інвесторів на новостворений офіційно зареєстрований індустріальний парк «Kalush industrial HUB», ініціатором якого є ТОВ "Ч.А.С.", інформують "Вікна" з посиланням на Калуську міську раду

У ході зустрічі, спільно з представниками ТОВ "Ч.А.С." обговорювались питання подальшої комунікації щодо спільного широкого висвітлення інформації про можливості та переваги інвестування території парку для ТОВ "Ч.А.С.". Виробничі площі, інженерно-технічна інфраструктура, які підприємству вдалося зберегти від руйнування у впродовж багатьох років є відмінним майданчиком для великих інвестиційних проектів. Адже загальна площа, на якій розташовані приміщення, становить 55 тис. кв.м. На території парку планується створити близько 1200 робочих місць.

Також обговорювались позитивні зміни у нашому законодавстві. Як відомо, Верховна Рада України ухвалила 7 вересня у другому читанні законопроєкт про індустріальні парки №4416-1, який передбачає повну або часткову компенсацію з бюджету відсоткової ставки за кредитами на облаштування і ведення господарської діяльності в індустріальних парках для їхніх учасників. Передбачається й фінансування на безповоротній основі облаштування індустріальних парків, забезпечення будівництва об'єктів суміжної інфраструктури - доріг, ліній зв'язку та інших комунікацій, необхідних для роботи таких парків. Також передбачається компенсація з державного і місцевих бюджетів на покриття витрат на підключення і приєднання до інженерно-транспортних мереж.

Також Володимир Васильович відзначив про позитивні зміни у соціально-економічному розвитку Калуської міської територіальної громади згідно даних «Регіонального центру економічних досліджень та підтримки бізнесу», який аналізував малі та середні громади України (до 150 тис. мешканців) станом на 1 липня 2021 року, відповідно до «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку громад». За результатами рейтингу наша громада увійшла у тридцятку кращих громад України і посіла 24 місце у рейтингу.

На фото під час зустрічі з заступником директора департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано-Франківської ОДА Володимиром Поповичем: Нікіта Чумичкін, Тарас Бенець, Олег Кузів, Юрій Соколовський.