На Івано-Франківщині стартує зимова хвиля програми "Малі гранти Теплого Міста"

Програма "Малі гранти Теплого Міста" оголосила про старт зимової хвилі та пропонує отримати гроші на реалізацію своїх ініціатив. На втілення ідеї можна отримати до 20 тис. грн, інформують у пресслужбі "Теплого Міста".

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно подати ґрантову заявку до 30 вересня. Обов’язкова умова — проєкт має бути реалізований в Івано-Франківській міській територіальній громаді і відповідати одному із семи тематичних напрямів програми:

прогресивна освіта; розвиток прогресивного підприємництва; сучасне мистецтво; стала мобільність; екологія та енергоефективність; "гарячий" спорт; міський простір."До того ж існує можливість позмагатися за фінансування власної ідеї для тих, хто ще не мав досвіду реалізації власних проєктів. Максимальна сума підтримки в цій категорії складає 10 тис. грн", — йдеться у повідомленні.

У пресслужбі також розповіли, що учасники мають бути готові забезпечити проєкт власним внеском або співфінансуванням на суму, не меншу 10% від загального бюджету заявки. Фонд програми формується із внесків бізнес-спільноти платформи "Тепле Місто", а також за підтримки організації The National Endowment for Democracy. Загальна сума грантового фонду хвилі складає 120 тис. грн.

Читайте також 7 проєктів отримали підтримку у літній хвилі програми "Малі ґранти Теплого Міста" Весняна хвиля програми "Малі гранти Теплого Міста": які проєкти реалізують В Івано-Франківську "Тепле Місто" профінансує вісім соціальних проєктів На весняну хвилю програми "Малі гранти Теплого Міста" подали 24 проєкти, шість із них перемогли Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини