У Калуші оголосили конкурс на кращий проєкт меморіалу «Борцям за волю України»

Для відзначення кращого проєкту встановлюється премія у розмірі 20 тис. гривень. Заохочувальні премії: за ІІ –ге місце становить 7 тис. грн та за ІІІ –тє місце 3 тис. грн . Переможець конкурсу отримає право на подальше проєктування пам'ятника та його виконання в матеріалі. Проєкти, яким присуджена основна та заохочувальні премії, переходять у власність Калуської міської територіальної громади. Про це йдеться на сайті міськради, пише Бліц-Інфо.

Конкурс є відкритим і до участі в ньому запрошуються фахівці або авторські колективи фахівців – дипломованих професійних архітекторів та скульпторів, а також студенти архітектурних і художніх навчальних закладів. Кількість конкурсних проєктів від одного автора (авторського колективу) не обмежується. Попередня реєстрація бажаючих взяти участь не проводиться. Конкурсні проекти подаються в управління архітектури та містобудування міської ради до 28 січня 2022 року.

Вимоги до Конкурсних матеріалів

Для участі в Конкурсі проектні пропозиції щодо місця розташування пам'ятника та його концепції необхідно подавати в такому обсязі:

ситуаційний план (М 1 : 1000);

генеральний план (у межах прилеглої території) – М 1: 500;

макет (візуалізацію) у межах прилеглої території - М 1 : 500 або 1 : 200;

модель пам’ятника: масштаб довільний, висота моделі – до 1 м;

інші ілюстративні матеріали (розгортки, перспективи тощо), необхідні для розкриття ідеї проекту.

Графічні матеріали подаються на планшетах формату А1. Обсяг пояснювальної записки не більше двох сторінок друкованого тексту (формат А4) з визначенням орієнтовної вартості меморіального комплексу.

Для спорудження пам'ятника оргкомітетом Калуської міської ради погоджено місце на бульварі Незалежності в м.Калуш (позаду «Каменя Незалежності»).

Учасникам Конкурсу необхідно врахувати співмасштабність пам'ятника з існуючою забудовою, благоустроєм прилеглих територій.

Конкурсні пропозиції мають передбачати заходи щодо візуального сприйняття меморіального комплексу та його огляд з проїжджої частини дороги по бульварі Незалежності .

З питань проведення конкурсу звертатися в управління архітектури та містобудування Калуської міської ради.

Адреса: майдан А.Шептицького, 2, (2-ий поверх) м. Калуш, Івано-Франківська область.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!