У Франківську встановлять освітлення на ще одній вулиці

Вулицю 24 серпня активно готуються підсвітити. Два тижні тому тут розпочали підготовку – облаштували закладні під опори освітлення. А наразі проводяться роботи з прокладання кабельної мережі. Про це повідомили на сайті міського голови.

Враховуючи специфіку вулиці, освітлення з двох сторін встановити не вдасться, тому тут вирішили встановити конструкції з одного боку, які рятуватимуть від темряви проїжджу частину дороги і тротуар.

Депутат Івано-Франківської міської ради Віктор Синишин пригадує: декілька років тому вулицю капітально відремонтували. Тут проклали нові бруковані доріжки, нове асфальтне покриття, облаштували велодоріжки та місця для паркування.

«Не вистачає ще освітлення, адже вулиця дуже темна. Тому зараз проводяться роботи зі встановлення вуличного освітлення. Сподіваємось, до трьох тижнів вулиця вже буде освітлена. Адже скоро темнітиме швидше, а тут є багато дітей, які йдуть до школи, мешканці на роботи. Тож встановлення освітлення необхідне для безпеки і пішоходів, і водіїв», – розповідає Віктор Синишин.

Раніше уже завершили освітлювати частину вулиці В. Стуса (від вул. Миколайчука до 24 серпня).

Представник підрядної організації п. Роман каже, протяжність нової кабельної лінії на цій вулиці близько 700 метрів. Тут встановлять 18 металевих оцинкованих опор зі світлодіодним вуличним освітленням.

«За проєктом використовуємо подвійні кронштейни, які освітлюватимуть дорогу і пішохідну зону. Такі ж опори встановлені і на вулиці Стуса», – каже підрядник.