Калушан запрошують на найбільшу екологічну акцію року — World Cleanup Day

Калушан закликають долучитися 18 вересня о 16:00 до Всесвітнього дня прибирання на Пагорбі Слави.

Організатори закликають брати з собою засоби індивідуального захисту, рукавички, великі пакети для сміття та хороший настрій, інформують "Вікна".

Заплановане колективне прибирання в Калуші з сім’єю, друзями чи колегами на Пагорбі Слави, а після акції — частування смачним борщиком. Площа локації достатньо велика для дотримання карантинних норм та соціальної дистанції.

Кампанія «Побачив? Прибери!» відбудеться відразу в усіх регіонах України. Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання покликана допомогти сформувати культуру чистоти та разом зменшувати негативний вплив на довкілля.

До екоруху вже долучилися світові лідери: президенти ркраїн, а також князь Монако Альберт ІІ, крон принцеса Швеції Вікторія, активістка Гретта Тунберг. В Україні акцію підтримують представники влади, зірки Наталка Карпа, Alyona Alyona, Джамала, Jerry Heil, Світлана Тарабарова, Маша Краш, Микита Вакулюк, Марія Мельник, Ілля Ярема, а також відомі блогери, спортсмени, актори, ведучі.

Координатори акції у Калуші: +380992550931 — Вікторія, +380956112559 — Віталій.

Довідка. Нагадаємо, що Міжнародна акція Всесвітнього дня прибирання World Cleanup Day проходить щороку в третю суботу вересня одночасно в 180-ти країнах та об’єднує понад 50 млн учасників. Під час першого Всесвітнього дня прибирання в Україні активною учасницею стала Президентка Естонії. У 2017 році «Let’s do it Ukraine» об’єднали понад 1 100 000 учасників. Минулого року 140 тис. учасників очистили понад 2138 локацій у 24-х областях та 243-х населених пунктах. Спільними зусиллями було зібрано 764 тонни сміття.