Івано-Франківськ: у палаці Потоцьких ремонтують дахи та ринви

У чотирьох корпусах комплексу Палац Потоцьких, що в Івано-Франківську, провели поточний ремонт дахів та водостічних систем. Про це Суспільному повідомив директор комунального підприємства “Простір інноваційних креацій “Палац” Володимир Гайдар.

За його словами, роботи, які унеможливлюють руйнування, виконали за гроші із міського бюджету у тих будівлях, де найбільш аварійна водостічна система. Це — приблизно 200 тис. грн.

Володимир Гайдар каже, що було складно знайти підрядника. Зрештою у чотирьох будівлях замінили вертикальні водостоки та горизонтальні ринви, обрешітку, підсилили крокви, ущільнили дах біля коминів та парапети. Завершити ремонт планують цього тижня. Суспільне Карпати

Завершити ремонт планують цього тижня Також, за словами Володимира Гайдара, є два проєкти на реставрацію з пристосуванням. Зокрема, у колишньому офіцерському клубі планують провести внутрішні роботи за рахунок грантів українсько-румунської програми – пристосовуватимуть приміщення під музей зброї. На хірургічний корпус є два проєкти.

“Один проєкт — на дахи, тобто заміну покрівлі, повністю укріплення кроквяної системи та тих елементів, які потребують заміни. Повністю фасад зі всіх боків і зовнішня столярка – це один проєкт. Інший – пристосування всередині з такою невеличкою прибудовою, яка забезпечує встановлення ліфта для маломобільних груп населення та встановлення пожежної сходової”, – розповідає Володимир Гайдар. Суспільне Карпати

Директор комунального підприємства “Простір інноваційних креацій “Палац” Володимир Гайдар За його словами, після завершення ремонту дахів, візьмуться за огорожу. Цьогоріч планують встигнути відновити колону, яка почала завалюватися на бік. Володимир Гайдар каже, вже є кошторис та дефектні акти.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!