Долинянка в 44 роки стала переможницею конкурсу краси Леді Долини ㅡ 2021

Про це на Facebook-сторінці написала "Добра справа", інформують "Вікна".

Жінка, яка ніколи не сумнівається в собі, в своїй силі, в своїй красі… Жінка, яка чимало пережила і переборола і яку віра в добро і позитив рятували завжди. Шикарна жінка з великим життєвим досвідом, яка впевнена в собі і досягає різних вершин. Знайомтесь, сьогодні наша співрозмовниця Тетяна Бартків ㅡ переможниця цьогорічного конкурсу краси, Леді Долини ㅡ 2021.

ㅡ Шикарна жінка, «позитивчик», душа компанії. Так відгукуються про Вас друзі та рідні. Розкажіть нам про себе більше.

ㅡ Ну що ж, дякую за такі відгуки. Це правда. Завжди живу на позитиві, вірю у Бога, у добро. Народилася у нашій рідній мальовничій Долині, тут і проживаю, тут створила сім’ю, виховую чудових двох діток ㅡ доцю Софійку та синочка Захарчика. За професією юрист. Розвиваюсь різносторонньо і навіть маю диплом муляра-штукатура. Тепер щодо роботи. 20 років працювала в Долинському районному управлінні юстиції. Сьогодні ㅡ торговий агент у в компанії «Молочний альянс», до того три роки жила і працював в Києві в компанії «Едімакс», яка влаштовувала людей на роботу до Чехії та Словаччини. Під час карантину переїхала в Долину і перейшла в сферу торгівлі, завдяки хорошому другу, добрій людині Андрію Мостовому. Завжди освоюю щось нове із цікавістю та настроєм, що все вдасться, так і стається. Зараз із задоволенням виконую свою роботу. Щодо захоплень, то їх у мене багато ㅡ із юних літ є учасницею заслуженого ансамблю танцю «Веселка», з яким об’їздили мало не весь світ. Франція, Греція, Італія, Іспанія, по 15 танців за один вечір… Це був незабутній час, за який щиро вдячна покійному викладачу Богдану Судол та директорці школи танців сьогодні Оксані Судол. Оця моя постава, вихід на сцену ㅡ це завдяки заняттям танцями. Скажу чесно, дівчатка, танці багато дають, тому вчіться танцям і не зволікайте. Ще я займалась плаванням. Навчалася в шостій школі в спортивному класі із плавання. Маю другий дорослий розряд із брасу. Не уявляю свого життя без тенісу. Це як «отче наш» ㅡ кожен день після роботи ㅡ і заспокоїть, і тонусу додасть. Співаю, танцюю, всіх розвеселяю.

ㅡ А як Ви на сцену Міс потрапили?

ㅡ Вже три роки поспіль мене запрошує організаторка та чудова ведуча свята Галя Курус. Цього разу налаштувалась і вирішила піти. З першого дня знала, що корона буде моя. Якщо за щось берусь, то викладаюсь на всі 100 і твердо вірю в перемогу.

ㅡ Як відреагували на Ваше рішення рідні, діти, чоловік, колеги по роботі, друзі?

ㅡ Друзі сказали ㅡ «Іди, а хто, як не ти». Дочка і син мене підтримували, допомагали, раділи за мене і вірили в перемогу до кінця. Софійка допомогла мені із відео. Захарчик привів групою підтримки своїх колег із секції греко ㅡ римської боротьби і весь час кричав: «Мамо, ти найкраща!» Як надихали ці слова, просто не переказати. Мене підтримали колеги по роботі. Не всім вийшло приїхати у Долину, звичайно, щоб бути у залі, але всі морально були зі мною.

ㅡ Поділіться враженнями від підготовчого етапу. Як вдавалося поєднувати дім, роботу, репетиції, підбір нарядів та інше?

ㅡ Нелегко, скажу, це все поєднувати, але старалась, встигала поміж роботу і готувати, і прибирати, і про своє дбати. Скажу, що не пропустила жодної репетиції,емоції завжди переповнювали. Мене вразили уроки Насті Лопух. Вона наскільки професійно все виконує, що словами передати важко. Вміє толерантно пояснити, показати, щоб нікого не образити, щоб підібрати не те що правильний рух для кожного, але навіть тон розмови. Сьогодні мені не вистачає тої метушні. Підбір нарядів ㅡ окрема історія. Шукала все найкраще і дороге, звичайно. Корону для дефіле придумала сама, а ідею в життя втілила Галя із «Балянсе», який я щиро вдячна. Майстриня дивувалась моїй ідеї, мовляв, ти як Полякова, але зробила дуже гарно. Плаття намагалась підібрати оригінальні і цікаві. Одним словом, все потребувало часу і витрат. Але воно того варте.

ㅡ От і вихід… Що відчували на сцені?

ㅡ На заняттях із танцю нас вчили не дивитись на людей, не ловити погляди залу, а тільки вперед. Цього принципу дотримувалась при виході на сцену Міс, старалась тримати марку і робити все невимушено і природно. Емоції переповнювали, адреналін зашкалював. Сцена ㅡ це моє.

ㅡ Який із номерів був для Вас найскладнішим?

ㅡ О, так, це була демонстрація талантів. Я вибрала танго. Крім основних репетицій, ще вчилась танцювати із Олександром Міщуком. Нам допомагала Аня Попович, якій щиро вдячна. Я вибрала танго, бо цей танець вже давно припав мені до душі. Думала, що навчитись легко, а виявилось, що треба добре попрацювати, щоб вийшло щось путнє. Велике спасибі партнеру, бо станцювали непогано.

ㅡ Окрім стрічки і корони, які подарунки від спонсорів Вам сподобались?

ㅡ Подарунків було дуже багато. Телефон від «Німфи», знижка на квартиру від компанії «Ковчег», чудові прикраси, сертифікати на покупки та знижки від різних магазинів. Всього не перелічити. Велике спасибі спонсорам!

ㅡ Комусь напевно ще кортить подякувати?

ㅡ Так, звичайно, спасибі всім, хто мене підтримував, хто допомагав, вірив у мене. Спасибі Богу, що допомагає пережити різні скрутні ситуації, спасибі мамі, яка народила, бабусі, якій 98 років, але яка при пам’яті, молиться за мене, уболіває, спасибі сім’ї ㅡ чоловіку, дітям, друзям, колегам по роботі. Хочу сказати дякую Аліні Черепок за макіяж, Аллі Мельникович ㅡ зачіска, Надії Лопух, Насті Лопух, Галині Курус, Лесі Мураль. Всім, хто мене любить і ненавидить. Спасибі журі, які говорили чесно і відверто. Таких неможливо підкупити, як писали потім у соціальних мережах. Але я і за це людям дякую, бо коли про тебе говорять, ти живеш. Вірю в добро, вірю в красу, знаю, що кожна жінка красива по ㅡ своєму.

ㅡ Що побажаєте друзям по сцені?

ㅡ Більше впевненості в собі. Невеличкі казуси бувають завжди, але треба їх уміти подати так, щоб глядач розцінив це, як частину сценарію, ㅡ так на сцені, так і в житті. Побажаю більше посмішок, бо злісний погляд добавляє віку людині, більше добра і менше заздрості.

ㅡ Ну що ж, Ваша посмішка додає Вам шарму. Які ж іще секрети краси та успіху у Вас?

ㅡ Знаєте, мене про це і журі питали за кулісами. Я сказала жартома, що вода. Але це правда, бо я є учасницею «Coral clab», п’ю за певною схемою цю коралову воду і вживаю вітаміни. Віра в Бога, віра в добро і вода допомогли мені в свій час пережити онкологію. У 21 рік захворіла. Я наскільки вірила в своє одужання, що і лікарі дивувались. І ось сьогодні я здорова жінка і мама двох чудових діток. Впевненість в собі, спорт, здоровий спосіб життя, сміх і радість, відповідний догляд… Працювати над собою і йти вперед, не озираючись. Мій кумир, до речі, Дженіфер Лопес. До речі, всі кажуть і я так вважаю, що схожа на неї. Практикую навіть такі зачіски, як у цієї зірки. І ще ㅡ будьте просто щасливі, бо кожну людину прикрашає щастя. Дружіть, майте багато друзів, вмійте любити, вмійте віддавати. До речі, в мене є ще один маленький вірний друг ㅡ собачка Шеріл ㅡ йоршинський тер’єр. Я її обожнюю і гріх не згадати про такого друга ( посміхається).

ㅡ Конкурс уже позаду. Мети досягнуто. Яка Ваша ціль зараз? Який Ваш девіз?

ㅡ Мій девіз ㅡ ніколи не здаватись, нічого не боятись, все в житті можна вирішити, якщо поставити собі ціль. А плани мої на майбутнє ㅡ назбирати грошей, щоб придбати квартиру від «Ковчег» ( посміхається). Ну а як же ? Подарована знижка ㅡ стимул.

Таку мету зараз ставить перед собою Леді Долини ㅡ 2021 та із щирою посмішкою крокує далі по життю…