У Калуші щодня будуть збирати статистику щодо вакцинованих комунальників

Посадовець звернувся до всіх керівників комунальних підприємств щодня звітувати про кількість вакцинованих від коронавірусу працівників, інформують «Вікна».

«Давайте наприкінці вашої доповіді на оперативній нараді ви будете звітувати про відсоток вакцинованих працівників… рухаємося в цьому напрямку чи ні. Це стосується всіх керівників комунальних підприємств», — акцентував Мирослав Тихий.

Перший заступник міського голови розпорядився зробити зведену відомість, а дані щодо вакцинованих працівників керівники мають передавати в організаційний відділ Калуської міської ради. Днем підбиття підсумків щотижня визначили п'ятницю.

За словами керівників "Міськсвітла" та "Калушавтодору", тут провакциновані всі інженерно-технічні працівники. Як повідомив директор КП "Водотеплосервіс" Петро Шевчук, вакцинувалися від коронавірусу 30 працівників. На завтра, 16 вересня, заплановано виїзд мобільної бригади Калуського центру первинної медико-соціальної допомоги для щеплення ще такої ж кількості комунальників. На підприємстві сформовано перелік бажаючих. Усього до складу колективу входять 277 працівників.

Раніше на нарадах у виконкомі піднімали питання тільки кількості щеплених проти коронавірусу освітян.