Мешканці Калуської ТГ вперше відправляться на прощу до Гошева (ПРОГРАМА)

25 вересня вперше відбудеться проща громади Калущини до Чудотворної ікони Матері Божої на Ясній Горі в Гошеві. Організаторами прощі на державному рівні стали органи місцевого самоврядування МТГ Калуш, пише ПІК з посиланням на Архієпархію УГКЦ.

Розпочнуться моління з урочистого винесення з храму чудотворної ікони Матері Божої та хоругви Калуської МТГ.

“Особливим пунктом програми стане спільна молитва на Вервиці за громаду. В кожному Таїнстві до Богородиці молитимуться в різних наміреннях, які виголосять воїн АТО, представники місцевої влади та духовенство”, – йдеться у повідомленні.

Кульмінацією прощі стане Архієрейська Божественна Літургія, яку очолить Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Опісля вперше відбудеться урочисте віддання громади Калущини під покров Пресвятої Богородиці.

А ще на прочан чекатиме приємний сюрприз у вигляді духовного фестивалю «Під покровом твоїм, Богородице». В його рамках відбудуться виступи місцевих колективів та гуртів, а також художній пленер, на якому місцеві художники зображатимуть на полотні враження та емоції, отримані на прощі. Вихованці Центру художньої творчості м. Калуш проведуть ряд майстеркласів, а згодом виставку-ярмарок.

А ввечері паломники зможуть користати з молитовної програми, яку підготують Отці Чину Святого Василія Великого.