Благодійники із західної України жертвують частіше - дослідження

Galka.if.ua

67% мешканців України були благодійниками впродовж останнього року (а це на 7% більше, ніж у 2019-ому).

Такі дані містяться в щорічному звіті Zagoriy Foundation “Благодійність очима українців” . Традиційно, найвища активність у західних областях, найнижча — в східних. Трохи частіше допомогу іншим надають жінки та молодь, працюючі люди.

Про це "Галку" інформує менеджерка із комунікацій PR - агенції "UK communications" - PR- партнера "СОС Дитячі Містечка Україна" Юлія Бєглєцова.

Здебільшого респонденти дізнавалися про благодійні організації через інтернет і телебачення. Та цього року в Україні запрацювала нова, додаткова форма комунікації між благодійниками і тими, хто потребує допомоги. Пілотним містом став Київ. У низці столичних ТРЦ з’явилися так звані "фейсери". Це представники, котрі спілкуються з перехожими, доносячи інформацію про проєкт. Уже звичний формат для Європи і США, його часто використовують WWF, Greenpeace та Червоний Хрест.

Першою в нашій державі цей формат використала міжнародна благодійна організація "СОС Дитячі Містечка Україна". І вже отримала проміжні результати: упродовж місяця інформпредставникам вдалося поспілкуватись із понад тисячею людей. А постійними благодійниками зголосилися бути понад пів сотні. Середній щомісячний внесок кожного - 320 гривень, а це саме вартість послуги психолога чи логопеда, котрий працює із дитиною.

Довідково. Zagoriy Foundation - родинний благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проєктів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім'ї Загорій досвід благодійництва. Фонд на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, які спрямовані на популяризацію благодійної діяльності. Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності в Україні. В цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проєкти й окремі активності.

СОС Дитячі Містечка Україна - благодійна недержавна організація, що розпочала діяльність у 2003 році та працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки. Організація є членом міжнародної федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf). Наразі під опікою СОС Дитячі Містечка в Київській та Луганській областях знаходиться 27 прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. У кожній родині виховується від 4 до 10 дітей. Допомогти їм та родинам у складних життєвих обставинах, якими опікується організація, можна на сайті www.sos-ukraine.org.

[gallery columns="5" ids="604517,604518,604519,604520,604521"]