На Рогатинщині стартував конкурс “Людина року”

ПІК

З метою належної подяки активним жителям громади за їхню важку працю, високі досягнення, зрештою, й любов до рідного краю уже п’ятий рік поспіль на Рогатинщині обирають Людину року, пише ПІК з посиланням на Рогатинську міську раду.

Людину року обирають серед талановитих особистостей за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій і громадській діяльності.

Крім того, його головною метою є виховання у мешканців Рогатина відчуття гордості за свою плідну працю та прагнення досягти нових успіхів у справі на користь людей, заради процвітання рідного міста.

“Якщо у вашому колективі є людина, яка упродовж року надихає своїми креативом та плідною працею інших? Якщо ви знаєте жителів свого міста чи села, які у 2021-му стали генераторами багатьох змін у Рогатинській громаді? Не “ховайте” таку людину «за лаштунками» буденності. Нехай її успіхи стануть відомі усій громаді і надихатимуть на нові ініціативи. Хтозна, можливо, статуетка «Людина року 2021» призначена долею саме цьому жителю громади?” – йдеться у повідомленні.

У конкурсі можуть брати участь особи, які проживають на території громади або є її вихідцями та мають визначні особисті заслуги та вагомі професійні здобутки у розрізі оголошених номінацій.

Звання «Людина року» цьогоріч присвоюватимуть у 14 номінаціях:

«Захисник України»;

«Жінка-лідер»;

«Митець року»;

«Підприємець року»;

«Юний талант року»;

«Освітянин року»;

«Медик року»;

«Учень року»;

«Родина року»;

«Берегиня роду»;

«Відкриття року»;

«Спортсмен року»;

«Благодійник року»;

«Аграрій року».

Організатори рекомендують поквапитися, адже часу для подачі заявок на участь у конкурсі залишилось не так вже й багато. Їх необхідно подати до Рогатинської міської ради вже до 1 грудня.

Довідково:

Звання «Людина року» є особистим, неперехідним та довічним.

Особи, яким звання «Людина року» вже було присвоєно, можуть подавати документи для участі у конкурсі не раніше, ніж через 3 роки.

Самовисування на присвоєння звання «Людина року» не розглядаються.

До участі в конкурсі приймаються лише клопотання на номінантів, в яких йдеться про досягнення, які мали місце з 1 січня по 1 грудня поточного року.

Які документи потрібно подати для участі у конкурсі, читайте за посиланням.

Читайте також у ПІК:

У Тернополі троє медиків стали лауреатами щорічного конкурсу «Людина року – 2020»

На Тлумаччині відзначила 100-літній ювілей пані Парасковія Литвинюк (ФОТО)

Якщо ви втратили маля: у Франківську вшанують дітей, що надмірно рано покинули світ

Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram , Youtube та Telegram