Виконком зобов'язав "Івано-Франківськтеплокомуненерго" подати тепло 18 жовтня

UA: Cуспільне мовлення

Опалення в установи Івано-Франківської територіальної громади члени виконавчого комітету міської ради зобов’язали "Івано-Франківськтеплокомуненерго" подати з 18 жовтня. Таке рішення ухвалили під час засідання виконкому.

"Розпочати опалювальний період в житловому фонді, закладах охорони здоров'я, освіти, культури, в установах та організаціях, на підприємствах Івано-Франківської територіальної з 18 жовтня. "Теплокомуненерго" — забезпечити подачу теплоносія, а управляючу компанію "Комфортний дім" та інших управителів забезпечити приймання", — сказала директорка департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Світлана Криворучко.

Зі слів голови Івано-Франківської тергромади Руслана Марцінківа, стосовно подачі опалення "є певні нюанси".

"Зрозуміло, що будуть певні моменти. В нас є нюанси з тим, що система централізованого опалення достатньо "зношена". Зрозуміло, що першочерговий пріоритет — заклади освіти, лікарні та житловий фонд. Зараз ми розробляємо пропозицію, як допомогти тим будинкам, що відключилися від централізованого опалення і перейдуть на індивідуальне. Ми маємо ряд таких помешкань, особливо у районі СТЕКу. Ми хочемо допомогти людям, але там теж будуть затримки зі входженням в опалювальний сезон. Тому що мешканців ініціативних груп, на жаль, відрізали будинки від централізованого опалення", — сказав Марцінків.

За зобов'язання подати опалення в установи громади проголосував 41 член виконкому.

Що відомо У Франківській громаді може зірватися опалювальний сезон в бюджетних установах — комісія ТЕБ і НС В Івано-Франківську планують розпочати опалювальний сезон з 18 жовтня. Як повідомив заступник міського голови Руслан Гайда, міські підприємства технічно готові до його старту. В Івано-Франківську через аварійний стан внутрішньобудинкових мереж 14 багатоквартирних будинків цієї зими можуть залишитися без централізованого опалення. Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини