В Івано-Франківську “Новий театр” презентував чергову прем’єру (відео)

Версії.if.ua

Сезон прем”єр. “Новий театр” знову запрошує глядачів на виставу. Це – постановка “Полігон або Бубновий ельф”.

Її сюжет розгортається у наші дні. І зовсім поруч. Можливо, за стіною вашої квартири, каже режисер-постановник Тарас Бенюк. Можливо, саме завдяки “Полігону” глядач зможе дізнатися, як, куди й чому раптом зникли ті приємні молоді люди, котрих ви щоденно бачили у під’їзді. І котрим ви казали: “Добрий день”.

Головна героїня – молода, вольова жінка. Здавалалося б, Марта має все, про що може мріяти жінка. Але це не так. “Новий театр” тривалий час співпрацює із прикарпатським письменником Володимиром Єшкілєвим, пишуть Версії з посиланням на Вежу.

П”єса “Полігон” була написана спеціально для репертуару “Театру”. Знаний письменник розповідає, для нього це також новий творчий досвід – спроба пера в драматургії. В анонсі до вистави наголошується :

“Ви направду переконані, що домашній затишок захистить вас від штормів та буревіїв реальності? Ви впевнені, що ваш чоловік, або ж ваша дружина не притягнуть з свого офісу просто до спальні якоїсь чортівні, що може зламати життя і вам і всім ближнім?

Якщо так, то вам варто подивитися п’єсу Володимира Єшкілєва “Полігон”. Полігон або Бубновий ельф” – це вже друга прем”єра “Нового театру” за останній місяць.

Із нею актори мають намір гастролювати у найбільших містах України. Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!