Народний аматорський ансамбль "Коралі" продовжує свій творчий шлях в оновленому складі

Бріз

Народному аматорському ансамблю "Коралі" з села Угорники Івано-Франківської міської територіальної громади - лише сім років.

Проте, не зважаючи на такий, здавалося б, недовгий творчий шлях, колектив уже встиг завоювати любов і повагу поціновувачів гарного мелодійного співу і не лише у рідному селі, а й у місті Івано-Франківську, області і навіть за кордоном.

Нещодавно ансамбль пережив оновлення. Змінилися як вокалісти, так і музичний супровід.

Новими обличчями та голосами ансамблю сьогодні є Оксана Самуляк та Оксана Кавецька - ніжні і лагідні сопрано; Оля Івасишин володарка яскравого мецосопрано; Ліля Михайлишин і Галина Марусик - оксамитові альти.

Незмінною залишилася лише художня керівниця ансамблю - Галина Мартиненко, яку по праву вважають серцем колективу. Адже це її ідеї, її невтомна праця є тією силою, яка невпинно змушує ансамбль рухатись до нових перемог.

Як і раніше, репертуар ансамблю "Коралі" вражає своїм різноманіттям. До нього входять як твори, які вже звучали так і нові: народні, жартівливі, українські. Дівчата співають голосом, душею і серцем.

Тож колектив продовжує бути постійним учасником міських, обласних та рідних угорницьких концертів. Завжди отримує овації та любов глядачів.