На Прикарпатті створили майже 20 груп, які стежитимуть за дотриманням карантинних правил

ПІК

Поліцейські Прикарпаття проводять профілактичні рейди, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби. Наразі створили 19 мобільних груп з числа поліцейських, працівників Держпродспоживслужби та представників органів місцевого самоврядування, пише ПІК.

Мобільні групи здійснюють перевірку дотримання карантинних обмежень у розважальних закладах, закладах харчування та торгівлі.

Нагадаємо, відповідно до рішення КМУ, з 21 жовтня на території Івано-Франківської області діятимуть нові карантинні обмеження щодо здійснення міжрегіональних перевезень.

Створені мобільні групи перевірятимуть водіїв, екіпаж та пасажирів міжобласних сполучень на наявність одного з документів, що засвідчують їхню COVID-безпечність.

Загалом від початку запровадження карантинних обмежень правоохоронці склали 1 528 адміністративних протоколів та винесли 17 428 постанов про порушення маскового режиму.

Поліцейські Прикарпаття закликають громадян із розумінням ставитися до нинішньої складної епідеміологічної ситуації і не допускати порушень карантинних обмежень. Адже їх порушення тягне за собою не лише адміністративну, а й кримінальну відповідальність.