Іноземним студентам франківського вишу показали, як утеплювати вікна в гуртожитку (ФОТО)

Galka.if.ua

В Івано-Франківському національному медичному університеті провели планову перевірку умов проживання іноземних студентів і дотримання ними правил в гуртожитку №2 по вулиці Тролейбусній.

Комісія на чолі з деканом факультету підготовки іноземних громадян Дмитром Соломчаком звернула увагу на санітарний стан кімнат, а також приміщень загального користування: кухонь, коридорів тощо.

Про це інформує "Галка" з посиланням на офіційний сайт ІФНМУ.

"З кожним роком кількість іноземців в гуртожитку зростає. Як кажуть студенти, зараз найбільше вони очікують початку опалювального сезону, адже різниця між кліматом України та теплих країн Африки, Азії, Близького Сходу колосальна. У зв’язку з цим виникла ідея провести для них майстер-клас з утеплення вікон", - йдеться в повідомленні.

Дехто зі студентів намагається покращити не тільки свою кімнату. Так, студент четвертого курсу Ананд Амріт з Індії власноруч створює квітковий сад – своїми руками ліпить квіткові горщики та розсаджує у них різноманітні рослини.

Зі студентами провели бесіду щодо дотримання карантинних заходів в умовах спільного проживання, ознайомили їх з оновленими правилами проживання в гуртожитку та нагадали правила протипожежної безпеки.

[gallery columns="4" ids="604915,604916,604917,604918"]