У Коломиї після реконструкції відкрили Музей писанки

Версії.if.ua

У неділю, 21 листопада оновлений Музей Писанки відкрив двері для відвідувачів.

Унікальна архітектурна споруда, виконана у формі 13-ти метрового яйця-писанки, засяяла яскравими барвами, оновилася і експозиція писанкової колекції. Відтепер вона стала доступною людям із вадами зору. Тут зробили капітальний ремонт фасаду та приміщень музею, оновлено територію довкола нього, пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

“Музей писанкового розпису – це одне з тих місць, які славлять Коломию та Україну на весь світ. Я радий, що нам за цих два роки вдалося його оновити. Спочатку ми зремонтували унікальну сферу яйця та відтворили автентичні кольори розпису Писанки. Наші старання помітили та вирішили їх підтримати, тому держава виділила кошти на повноцінний ремонт музею. Тепер, після двадцяти років роботи та сотень тисяч туристів, він наче новий. Дякую за цю допомогу Івано-Франківській ОДА та центральній владі. Впевнений, що продовжуючи об’єднувати зусилля, нам вдасться зробити ще багато на благо Коломиї та України”, – відзначив на відкритті міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Кошторисна вартість склала майже 8 мільйонів гривень, які виділили з державного та місцевих бюджетів. Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!