Стало відомо, скільки прикарпатців отримують субсидії

Галицький кореспондент

На Івано-Франківщині житлові субсидії отримують 95.2 тисячі домогосподарств.

Про це на щотижневій нараді в голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук повідомив директор департаменту соціальної політики Володимир Корженьовський.

“Маємо понад 95 тисяч родин, які отримують субсидії, і ця цифра зросла майже на 5% за рік. Втім, ще 5.7 тисячі домогосподарств отримали відмову в субсидіях через нові обмеження – житлова площа, доходи та інше. Серед обмежень – разові покупки на суму понад 50 тисяч, наявність грошових депозитів на суму понад 100 тисяч, значна площа квартири чи будинку тощо”, – сказав посадовець.

Середній розмір субсидії на Івано-Франківщині – близько 2000 гривень. В разі підвищення тарифів субсидії перерахують автоматично, кажуть в департаменті соцполітики. В загальному область за рік отримує близько мільярда гривень на виплату субсидій.

“Субсидії наразі надаються винятково у грошовій формі – в “Укрпошті” тощо. Заборгованості з виплати субсидій немає. Роботу ми проводимо активно, щоб всі отримали свої гроші. Якщо є потреба – звертайтеся до нас, або на гарячу лінію”, – додав Володимир Корженьовський.