У Франківську відремонтували один із найгірших дворів

Бліц-інфо

Мешканці в цьому дворі дуже просили вуличне освітлення, бо вечорами тут дуже темно. Тут не передбачено жодного ліхтаря. Тож ці зміни планують втілити наступного року. А ще – лавки та смітники, йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа.

– В першу чергу приділяємо увагу пішохідним зонам, щоб люди могли пройти. Буде проїзд для машин і паркувальні місця, – говорить Ігор Сенчук директор Департаменту благоустрою. – У нас в роботі ще десь 5 дворів. Робимо, поки погода дозволяє. Близько 20 дворів уже закінчили. Ще для двох оголошені тендери.

Зараз саме формують бюджет на наступний рік, збирають звернення від мешканців, депутатів, все узагальнюють та досліджують, які адреси найпріоритетніші для ремонту, адже бюджет обмежений.

– Все було в ямах і дуже важко було ходити. Тепер все по-європейськи! Чисто, акуратно і на високому рівні! – тішиться місцева мешканка Марія.

Нагадаємо, що цього року поруч зробили великий двір на Коновальця, 147. Ще низку дворів у цьому районі планують зробити наступного року.

– Це об’єктивно був один із найгірших дворів у місті. Тож поки погода дозволяє, підрядні організації працюють. І ще один двір в Івано-Франківську стане гарним, – радіє міський очільник Руслан Марцінків.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram. Завжди цікаві новини!